19. ledna

19. ledna 2013 v 19:01 |  My food and Diary

Ahoj holky :*
Vím, že tu teď moc nebývám. Ale asi Vám to nevadí. Mně to vadí, že jsem tak neaktivní a vlastně aji, že jsme tak lenošná, že se mi nechce teďka poslední dobou nic dělat. Když máme nějaký úkol do školy, tak si řeknu, že mám čas a pak ho dělám buď na poslední chvíli anebo ho neudělám vůbec.
Už mě to začíná srát, ale já prostě nemám energii. Ne z toho, že bych nejedla, teďka jím tak nějak normálně. Ale říkám si, proč to vlastně dělat? Proč? Je to k ničemu. Přijde mi, že žiju jenom ve lžích, že nikomu na mně nezáleží. Přijde mi, že si ze mě každý jenom utahuje a povyšuje se nade mnou. A že já, jsem ta blbá a všichni okolo mě jsou bohové. Připadám si jak šereda, nejraději bych se někam zavřela a jen tam seděla a brečela. Anebo bych se zpila a zuhlila do němoty.

Mám sice kluka. Bude mu 25, je úplně hubený. Skoro každý den hraje min 2 hodiny fotbal. Teda, ani si nejsem jistá, zda spolu chodíme. Byla jsem už párkrát u něj. Cítila jsme se trapně, když jsem se vysvlékla, ale nepřišlo, mě že by mu to vadilo. Ale prostě, možná to chápete, jak jsme se cítila já.
Bydlí ještě s rodiči, protože splácí auto. Včera, když jsem byla u něj, tak jsme šli k němu do pokoje a potkala jsme jeho mamku a u něj v pokoji byl jeho taťka. Tak, to mi dává naději, že mě bere, jako svoji holku. Ale když jdeme po venku, tak se za ruce nedržíme. Nevím, jestli nechce náš vztah ještě nějak extra zveřejňovat nebo co… A dneska tak jde na Maturitní ples, že je prý domluvený s kámoši. Ale problém je, že maturantkou tam bude jeho bejvalá a tak se bojím. Ještě jsme nerozebírali, proč jsme se rozešli s našima bejvalýma… Pořád má na fb s ní fotky. Myslím si, že si dávají jenom pauzu a tak si potřebuje a tak si potřebuje zatím užívat. Ale řekl mi jednou venku, že nemá rád nevěru. Ach bože, proč jsme tak nedůvěřivá??? Proč?

Ani tenhle kluk mě nedokopal k tomu, abych více zabrala v mé cestě za dokonalostí. Bude tím, že si myslím, že mě jen využívá. Už se mi to totiž párkrát stalo.
Tak a teď k něčemu lepšímu. Pokusím se, abych denně nebo maximálně ob dva dny přispívala na svůj blog. Chci konečně být tou, kterou v životě doprovází Ana. Třeba mi pomůže se oprostit od jinačích trablí. Asi některé můj cíl víte, 48Kg. Teď mám tak 57-58? No jo, jsem neschopná kráva tlustá, která ve svém zkurveném životě nic nedokáže.
Takže, budu jíst jak? No tak kolem té pětistovky by to bylo super.

Ale pořád nevím, jestli mám snídat hned, tak asi po půl hodině, co se vzbudím nebo až za dvě hodinky ve škole???


Promiňte mi děvčata, že Vás otravuji těmahle kecama, ale trochu mi to pomůže, když si to někdo přečte. Vlastně mi pomůže jen to, když to tady bude veřejně hozený a já budu žít v tom, že to někdo ví, co mě trápí.
Pa Suzume :-*


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GoGosen GoGosen | Web | 19. ledna 2013 v 19:08 | Reagovat

To jsou zajímavé obrázky:)

2 Kristen Kristen | Web | 19. ledna 2013 v 23:00 | Reagovat

s tím klukem bych si to nějak vyříkala a ujasnila si všechno, ja osobně mám raši když vím na čem jsem.
a s tím snídáním, já snídám až po těch 2 hodinách, co dojedu do školy =]

3 Mell Mell | Web | 20. ledna 2013 v 12:14 | Reagovat

taky bych nejradši nic nedělala, ale pak se povinnosti nakupí a je toho strašně hodně :/ taky jsem hodně nedůvěřivá

4 Santana Santana | Web | 20. ledna 2013 v 12:53 | Reagovat

Mě taky vadí že sem na blogu jen o víkendech, někdo ani to ne :/
Máme to stejné, sme bez energie, bez chuti do života a důležitý věci necháváme na poslední chvíli...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama