Jsem zpět :)

6. listopadu 2012 v 20:56 |  My twaddle
Ahojky thinky :),

tak vidím, že se Vám daří!!! Holky šikovný jste :*. Nevím, asi jsem nebyla ještě "připravená" na to se stát skinny. Ale v pondělí jsem šla po škole na město a přede mnou šla jedna holčina, která měla snad objem stehen 0,000 nic!!! Překvapený fakt, to byla nádhera. Šla ještě s jednou holkou a celkem se tlemily, takže těžko říct, jestli holčina byla pro ana nebo ne :(. Ale od té doby když jsem ji uviděla, tak musím pořád přemýšlet nad tím, že chci vlastně být taky taková, ale vlastně pro to nic nedělám. Vím, napsala jsme si asi miliardu pravidel, které budu dodržovat. Strašně ráda bych je dodržovala, jenže jsem zjistila, že nemám motivaci k hubnutí!!! Tak bych se chtěla zeptat, co Vás nejvíce motivuje??? Nebo kdo je Váše thinspo??
Když jsem hubla ve třinácti, tak pro mě byla motivací Nicole Richie. Ale, to že byla mojí motivací jsem paradoxně zjistila, až jsem přestala hubnout. Jsem si to vůbec neuvědomovala, že je moje thinspo :).
Vůbec nechápu, proč je to teďka pro mě to hubnutí tak těžký, když mi bylo 13, tak jsem byla šťastná jako blecha za každý vynechaný jídlo. A teď??? Teď si říkám: " A neměla bych to raději sníst???" Nevím, nechápu co mi hrabe. Strašně moc bych si přála, abych svůj mozek přesvědčila k tomu k čemu jsem ho přesvědčila v VIII. třídě :(( Ale stále se mi to nedaří!! Křičící

Tak uvidíme, budu Vám semky psát každý den jídelníček, aby jste mě jebaly za to, že žeru moc. Třeba mi Vaše ktitika pomůže se navrátit do mého pravého života Mrkající Líbající
Holky držte mi palce, ať se mi to konečně splní :)
Pa Andílci Nevinný
Vaše Suzume


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marla Marla | Web | 6. listopadu 2012 v 22:32 | Reagovat

ty to dokážeš! nesmíš se vzdávat! že jsi ve 13 měla větší vůli? to přece není možné, máš to v sobě, tak tomu odhodlání dej průchod :-*
jídelníčky sem piš, pomůže Ti to se kontrolovat, alespoň já to tak mám, protože zklamat sama sebe, to si okecáš vždycky, ale zklamat a napsat to sem, to je pro mě vždycky strašně těžké, proto se snažím nezklamávat vůbec :)
nicole richie je úžasná, super vzor :)
to dáš, věř si, já v Tebe totiž věřím a to není málo :-*

2 Emma Emma | Web | 7. listopadu 2012 v 17:37 | Reagovat

Ty to zvlááádneš! Budeme bojovat, ta krása nám za to stojí. Tak šup na to ;-) Budu ráda, když budeš psát častěji, jak ti to jde a tak... :-)

3 Oxy Oxy | Web | 10. listopadu 2012 v 11:25 | Reagovat

Pro mě je největší motivace spokojenost sama se sebou. Abych jednou seděla v kavárně s kamarádkama, koukala na medovník a řekla si. Jo, dám si ho. Lidi kolem si budou závistivě říkat, že se cpu jen sladkým a i tak mám úžasnou postavu. A sama budu vědět, že i když si dám kousek, že i kdybych si klidně dala dva, tři, budu pořád nejhubenější ve třídě. Pořád budu mít tu magicky úžasnou nízkou váhu, ploché břicho a pevný zadek.
A i když bych si ho ve finále stejně nakonec nedala, protože co kdyby, budu vědět, že budu moct.

Tak hlavu vzhůru and be more perfect, držím palce! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama