Jak ???

10. listopadu 2012 v 16:02 |  My twaddle
Ahojky holčiny :*,
tak jak se mi daří??? No ani nevím XD. Ne... tak snažím se víc chodit do společnosti ( společnosti pro mne znamená zábava, kde se napiju, zatancuju a dělám další věci, který se dějou při nějaký akci :* ) chodit ven s holkama, co bydlí ve stejný vesnici co já. A ono to celkem funguje, zlepšilo mně to trochu náladu, a nejezení mi jde i líp ( Jupííí!!! ). Dneska jsem snědla asi tak 6 vidliček oběda a už jsem nemohla :D, jenže nemohla jsem to odnést, protože by mamka držkovala a koukala by na mě podezřívavě. Taky proto si musím dělat do školy větší svačiny. Si udělám třeba 2 bílé rohlíky navíc, které pak ale vyhodím. Kdybych si udělala jen krajíc chleba, nebo si vzala jen jogurt a müsli do toho blázince (škola), tak by mě víc mamka kontrolovala a asi by mě aji zabila. Proto se snažím, když jím, tak jíst před ní. A pak si vemu třeba pozdějc chleba s máslem k sobě do pokoje. Chleba samozřejmě skončí v mém PRO ANA ŠUPLÍKU!!! Ano, zasvětila jsem jeden ze svých třech šuplíků v psacím stole ANĚ :*. Mám jediné štěstí, že se mi nikdo nehrabe ve věcech!!! Ale docela často mě přetéká vyhozeným jídlem. Jako právě teďka.
Jinak snažím se přejít na své myšlenky a na svoji vůli, kterou jsem měla ve 13. Díky komentářu od Marly :-*, jsem začala tomu ještě mnohem víc věřit!!! A tímto bych TI chtěla stráááááááášně moc poděkovat Zlato :*, jsi můj anděl.
Dní bez jídla jsem se zatím celkem obávala, ale teď si troufám říct, že bych to zvládla. Vím ty jídelníčky, co jsem napsala jsou hrozný, ale má vůle je na tom lépe. Ale nevím, který den bude pro to nejlepší, jestli pondělí nebo úterý. Jak se holky rozhodujete vy?? v který den si dáte hladovku??

Jdu dělat do školy, mám úkolů dva metry nad hlavu :((. Tak se držte!!!! NEZAPOMÍNEJTE, nejste na TO sami !!!! :-*
PA Vaše Suzume

PS: holky, jak udělám to, aby mé články se objevovaly na blogu zkráceně, a vy musíte kliknout na celý článek?? Děkuju :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marla Marla | Web | 11. listopadu 2012 v 0:53 | Reagovat

vůbec není zač, zlato :-* od toho jsem tu :)
ty jídelníčky z minulých dní mi nepřijdou tak špatné, ale podporuju Tě v ubírání jídla, to rozhodně :) jsem strašně šťastná, že se snažíš najít svou vůli, kterou máš, vím to :-*
hladovky - buď vybírám den, kdy budu celý den ve škole, zaměstnaná jinými myšlenkami a vím, že se večer vrátím a nebudu mít možnost jíst (to je moc důležité) NEBO třeba neděli (zítra si zrovna půst dávám), protože člověk vstává později, jde dřív spát kvůli pondělku atd.
ale u Tebe asi neděle nepůjde kvůli rodičům viď, tak vyber den, kdy se nezastavíš, hlavně musíš nějak zajistit, že se nenajíš večer, třeba přijít domů až potom, co rodiče šli spát (nebudeš je chtít budit štracháním) a podobně...
tzv. perex, teda tu ,,čáru" do článku vložíš tak, že zmáčkneš to tlačítko úplně vlevo v druhém řádku tam, jak píšeš články. je to nalevo od vkládání obázků, snad jsem pomohla :D
drž se zlato, jdu si přečíst další Tvé příspěvky :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama